Pobierz Pełną Wersję Battlefield 1 Download PC

0

Battlefield 1 to kontynuacja wielkiej serii. Bardzo popularnej oraz rozbudowanej. Dzisiaj zaprezentujemy instalator Battlefield 1 dla gry. Pełen ciekawostek, dodatkowego kontentu oraz DLC.

Pobierz grę
Kliknij W Obrazek Powyżej Aby Pobrać Instalator!

Strzał z karabinu snajperskiego, wysadzanie budynków, osłanianie pozycji wroga – dynamika rozgrywki jest bogata w takie rzeczy. Za pomocą naszego Battlefield 1 instalator PC będziesz zdolny poczuć ziąb wojny na sowim policzku!

Wszechobecny świst pocisku, broń maszynowa – bomby oraz granaty. Poczucie współpracy z przyjacielem broni. To wszystko zastaniesz z nową wersją Battlefield 1. Musisz walczyć i być najlepszy. Graj na najwyższym poziomie i dołącz do swojej ekipy!

Mechanika Oraz Fabuła Battlefield 1

Wybierz konkretny rodzaj uzbrojenia – arsenał jest naprawdę spory i twój wybór pozwoli ci na bardziej optymalne przejście kolejnych misji. Zabawa jest bogata w np. pilotowanie samolotów dwupłatowych bądź bombowców. Ten fakt sprawiał mi ogromną frajdę a nasz Battlefield 1 pełna wersja pozwala ci nawet dosiąść.

Battlefield 1 Pełna Wersja

Cały arsenał i maszyneria zostały zmodyfikowane i poprawione – od czołgów, samolotów czy pojazdów zmechanizowanych – czujemy oddech wojny. To nie ta sama gra co jej poprzednie odsłony. Gra się zupełnie inaczej! Od modelu strzelania aż po odwzorowanie karabinów – wszystko wygląda nieco lepiej, bardziej szczegółowo.

Co do broni – odblokowujemy je krok po kroku – zbierając punktu w grze – ale musimy także spełnić wymagania konkretnej klasy. Pole bitwy najczęściej spływa krwią – wciąga też na długi czas. Nie będziemy wchodzić w szczegóły fabuły Battlefield 1 – ale i ona jest głęboko przemyślana i wciągająca. Jako że Battlefield 1 download PC to głównie gra typu multiplayer – warto zastanowić się nad jej zakupem. Nasz instalator Battlefield 1 na pewno może sprawiać w tej kwestii pewne problemy.

Dice prezentuje nam totalnie nowe podejście do tematu – oferując powrót do przeszłości. Skupmy się zatem trochę na mechanice gry oraz trybom gry w Battlefield 1.

Tryb Gry Oraz Grafika

Zbliżają się – ogromne czołgi, opancerzone wozy bojowe, samoloty. Bombardowanie trwa a ty musisz przebić się przez hołdy wojowniczych żołnierzy. Przeciwnik jest krwawy, agresywny i łatwo się nie poddaje. W grze Battlefield 1 dysponujemy całym elementarzem z 2 wojny światowej. Dynamit, granaty czy działko przeciwpancerne tu i tam to reguła.

Kim możesz więc być? Kawalerzystą, żołnierzem, pilotem bądź kierowcą czołgu. Wyeliminuj swojego wroga tu i teraz. Nie ma klasy inżyniera dlatego akurat nim nie będzie przyjemności zagrać ale już np. jako żołnierz wsparcia jak najbardziej. Battlefield 1 download pc pozwala ci na instalację wszystkich dostępnych aktualizacji. Są też klasy elitarne i behemoty – ciekawy dodatek. Drużyna, która przegrywa w boju otrzymuje je i mogą one siać ogromne spustoszenie. Trudno uniknąć jego siły.

Pokonaj Opancerzonego Behomota..

Multiplayer zawiera sporo nowości – trybów jest sześć – jednak np. brakuje trybu Air Superiority czyli walki samolotów. Kampania dla jednego gracza podzielona jest na odcinki. Fabuła jest podzielona na odcinki – historia są ciekaw i dopieszczone, mierzymy się w nich z cierpieniem wojny.

Co do oprawy wizualnej w Battlefield 1 jest naprawdę ok. Jak przystał na grę tej rangi – wszystkie eksplozje, efekty specjalne oraz walka stoją na najwyższym poziomie. Gra powinna ruszyć na średniej jakości sprzęcie. Ale jeśli chcesz naprawdę zagrać w najpiękniejszej możliwie oprawie – musisz zakupić znacznie mocniejszy sprzęt. Poniżej znajdują się wymagania gry.

Wymagania minimalne:

 • System: 64-bitowy Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10
 • Procesor (AMD): AMD FX-6350
 • Procesor (Intel): Core i5 6600K
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2 GB
 • Karta graficzna (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2 GB
 • DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11.0 lub jej odpowiednik
 • Połączenie internetowe: łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 KBPS
 • Miejsce na dysku twardym: 50 GB

Wymagania zalecane:

 • System: 64-bitowy Windows 10 lub nowszy
 • Procesor (AMD): AMD FX 8350 Wraith
 • Procesor (Intel): Intel Core i7 4790 lub równorzędny
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4 GB
 • Karta graficzna (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3 GB
 • DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11.1 lub równorzędna
 • Połączenie internetowe: łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 KBPS
 • Miejsce na dysku twardym: 50 GB

Tagi (ignoruj): Battlefield 1 Chomikuj, Battlefield 1 do pobrania, Battlefield 1 Download, Battlefield 1 Download PC, Battlefield 1 epic games, Battlefield 1 free, Battlefield 1 full game, Battlefield 1 full version, Battlefield 1 na pc, Battlefield 1 opinie, Battlefield 1 PC, Battlefield 1 pobierz, Battlefield 1 recenzja, Battlefield 1 spolszczenie, Battlefield 1 steam, Battlefield 1 za darmo, Battlefield 1 za darmo gra, download Battlefield 1 pobierz

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More