Pobierz Pełną Wersję Control Download PC

0

Control to nowa gra i przygotowaliśmy właśnie instalator Control. Nieograniczony, nielimitowany dostęp do gry właśnie stoi przed tobą otworem. Premiera produktu miała miejsce 27 sierpnia. Został on uruchomiony na platform PC, PS4 oraz Xbox One – platforma Steam jest bazowym miejscem dla gry na PC.

Kliknij W Obrazek Powyżej Aby Pobrać Instalator

Studio odpowiedzialne z produkcje tej gry to Remedy Entertainment odpowiedzialne m.in za Alana Wake czy Quantum Break. Warto rozejrzeć się i pobrać nasz najnowszy Control Download PC. Dzięki niemu bez wirusów i w pełni bezpiecznie zainstalujesz grę na swoim PC.

Czym Jest Control?

Gra Control pozwala nam przenieść się do ogromnego świata science fiction gdzie wcielamy się w rolę kobiety – Jesse Faden – bohaterki która udaje się do tajnej organizacji FBK. Co ciekawe – już na samym początku będziemy świadkami inwazji obcych, nadnaturalnych sił. Po śmierci dyrektora to my przejmujemy kontrolę nad FBK i podejmujemy kolejne kroki. Warto krok po kroku śledzić gdzie prowadzi nas sama fabuła i grać ostrożne.

Pobierz grę teraz

Mechanika gry jest bardzo prosta. W Control pełna wersja obserwujemy świat za pleców Jesse. Rolę broni sprawuje futurystyczny pistolet – powinniśmy wiedzieć że jest to rodzaj broni uniwersalnej. Nasze zdolności specjalne mogą okazać się niezwykle przydatne – modyfikacja ich na kilka sposobów również jest opcją.

W Control Download PC spotkamy tylko tryb dla jednego gracza – ale za to jak świetny. Gra zaproponuje nawet wiele godzin rozgrywki – twórcy z Remedy poświęcili czas, aby dobrze rozwinąć kampanie dla jednego gracza i ma to sens. Gra jest dopracowana i gotowa dla odbiorcy końcowego.

Czy Control Pójdzie Na Moim Komputerze?

Niesamowite wrażenie robi grafika oraz dźwięk – pod względem audiowizualny gra nie ma sobie nic do zarzucenia. Gra obsługuje Ray Tracing – co świetnie widać na taflach wody, odbiciach w lustrach czy inne realistyczne odwzorowanie środowiska.

Ogromny dostęp do modyfikacji pozwala nam realizować wszystkie zadania łatwiej i przyjemniej. Niezwykła dynamika, szczegółowość terenu bardzo obciążają procesor – a muzyka przygrywa co znacząco poprawia imersję. Gra powinna odpalić nawet na słabszych maszynach więc nie powinno być obaw!

Wymagania minimalne Control Download :

 • Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260X v3
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowym
 • Kompatybilność z DX 12
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 980 Ti 6GB lub AMD Radeon R9 FURY X 4GB
 • 16 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Tagi (ignoruj): control gra download, control gra na steam, control gra pc, control pirat, control piratebay, control pobierz pełna wersja, control premiera, control recenzja, control recenzja gry, control remedy download, control remedy pc, control steam download pc, control torrent, control utorrent, control za darmo, skąd pobrać control pc, skąd pobrać control pełna wersja

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More