Pobierz Pełną Wersję Cyberpunk 2077 Download PC

0

Dzisiaj udostępniamy totalnie nowy, odlotowy Cyberpunk 2077 instalator PC. Pozwoli ci on zainstalować i przetestować grę studia CD Projekt RED i podjąć decyzję o zakupie pełnej wersji!

Pobierz grę
Kliknij W Przycisk Powyżej, Aby Pobrać Instalator

O Cyberpunk 2077 chyba nie trzeba nikomu wspominać – potężny, znany produkt który łączy ze sobą elementy RPG, akcji, strzelanki oraz skradanki. Jesteśmy pewni że gra odniesie sukces i sprawi wam wiele frajdy. Dlatego dzisiaj prezentujemy Cyberpunk 2077 download PC.

Gra ma prosty system instalacji – a korzystanie z naszego systemu jest proste i intuicyjne. Wszystkie opcje są gotowe do ustawiania i generowania. Gra jest w kinowej wersji polskie bądź angielskiej z tłumaczeniami. Ta gra jest jedną z najbardziej wyczekiwanych na świecie! Cyberpunk 2077 zaoferuje wiele – ogromne miasto, fabułę, Keanu Reeves. Ale to wszystko bladnie przy opcjach rozwoju postaci, grafice czy mechanice!

Fabuła Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 przenosi nas do fikcyjnego miasta Night City. Ta metropolia w US szczycie się rekordem przestępczości – na porządku dziennym są chipy, wszczepy i modyfikacje.

Nasze ciało poddawane jest ciągłym zmianom – ich celem jest wzmocnienie go. Nasz instalator pozwoli ci dostać się do miasta i wcielić w postać najemnika. Tylko od nas zależy wybór płci, kariery oraz wspinania się po drabinie społecznej.

Keanu Reeves wystąpi w roli głównej

Gdy natrafimy na chip umożliwiający nam zagłębienie się w tajemnice nieśmiertelności zmierzymy się z korporacjami które chcą nam go ukraść. Walka nabiera tempa, a wojny z gangami ulicznymi przenoszą się z miejsca na miejsce. Nasz Cyberpunk 2077 pełna wersja pozwoli ci rozegrać grę od początku do końca.

Mechanika Cyberpunk 2077

Gra ma ogromną ilość elementów RPG – tworzenie własnych postaci, dostosowanie ich wyglądu i ich cech i atrybutów. Co ciekawe możemy łączyć cechy męskie, żeńskie. Tworzenie takiej postaci daje ogromne pole do popisu i warto się temu poświęcić i przyłożyć.

Nasze wybory nie są bez znaczenia – gra oferuje nam różne sposoby prowadzenia akcji. Jeśli wybierzemy cechy dyplomatyczne – będziemy dyplomatą. Jeśli zaś agresywne – będziemy sporo walczyć i nasze życie będzie brutalne. Z reguły fabuła Cyberpunk 2077 download PC jest dynamiczna, zmienna i oferuje nam ogromny, otwarty świat który możemy przemierzać samochodem, motocyklem bądź pieszo.

Night City jest ogromne!

Podobnie jak w wiedżminie – fabuła nie jest liniowa. Wybieramy różne opcje. Wchodzimy w wymianę ognia z przeciwnikiem. Eliminujemy przeciwników po kolei bądź z nimi rozmawiamy. Warto przetestować Cyberpunk 2077 pobierz PC razem z naszym instalatorem!

Gra posiada tryb dla jednego gracza – wiele miesięcy gry, zabawy czeka na nas! Gra posiada też tryb wieloosobowy – długo pozostawał on w tajemnicy. Nasza recenzja Cyberpunk 2077 nie rozwinie go jednak bardziej. Musisz sprawdzić to sam!

Czy Cyberpunk 2077 pójdzie na moim komputerze?

Według nas pod względem grafiki, dżwięku oraz klimatu gra jest absolutnie numerem jeden. Zoptymalizowany i ulepszony silnik pobrany z gry Wiedźmin 3 pozwala producentowi rozwinąć skrzydła. Innymi słowy – warto pamiętać o ray tracingu – co umożliwia silnik graficzny. Gra robi niesamowite wrażenie.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 70 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4670K 3.4GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 64 Nano 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 70 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Słowa kluczowe:

Cyberpunk 2077 Download PC
Cyberpunk 2077 Pobierz
Cyberpunk 2077 Za darmo
Cyberpunk 2077 Gdzie pobrać
Cyberpunk 2077 Recenzja

Tagi (ignoruj): Cyberpunk 2077 download pc, Cyberpunk 2077 full game, Cyberpunk 2077 full version, Cyberpunk 2077 gratis spelen, Cyberpunk 2077 gratuit, Cyberpunk 2077 herunterladen, Cyberpunk 2077 pełna wersja, Cyberpunk 2077 pobierz, Cyberpunk 2077 pobierz pc, Cyberpunk 2077 recenzja, Cyberpunk 2077 telecharger, Cyberpunk 2077 torrent, download Cyberpunk 2077 pc

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More