Pobierz Pełną Wersję Death Stranding Download PC

0

Nasz najnowszy instalator Death Stranding od Hideo Kojimy pozwoli ci zagrać od dechy do dechy. Nasz instalator w kilka minut zainstaluje grę. Wszystkie pliki zostaną zainstalowane na jednym z wybranych folderów.

Pobierz grę
Kliknij Na Przycisk Powyżej Aby Pobrać Instalator

Wszystkie dodatki, dlc oraz dodatkowy kontent również znajduje się w tym instalatorze. Również aktualizacje, treści oraz napisy są tam dostępne.

Nasze instalatory charakteryzują się wysoką jakością. Szybko je pobierzesz i szybko zainstalujesz. Nie zwlekaj i pobierz go z przycisku powyżej!

Czym jest Death Stranding?

Za stworzenie gry odpowiada Kojima Productions – świeżo powstałe studio od legendy Hideo Kojimy. Twórcy takich gier jak np. Metal Gear. Gra przenosi nas do niedalekiej przyszłości. Wcielamy się w postać Sama Portera – członka organizacji Bridges – głównym zadaniem jest transport towarów między miastami. W pewnym momencie pojawia się potężna siła wprowadzająca do świata dziwne anomalie.

Death Stranding DLC

Anomalie te polegają na przemieszczanie czasowe i proces starzenia się. Dotyczy to ludzi, ale także budynków, zwierząt, które spotykamy na naszej planecie. I tak podczas samej rozgrywki eksplorujemy zwiedzając świat z perspektywy trzeciej osoby. Wykorzystujemy do tego pojazdy, specjalny sprzęt oraz inne maszyny.

Naszymi przeciwnikami będą zarówno ludzkie, jak i zwierzęce formy – zjawiska określane jako Wynurzeni. Nie można ich zobaczyć gołym okiem – potrzebny jest do tego sprzęt.

Podczas walk możemy stracić mnóstwo wyposażenia – warto więc korzystać ze wszystkiego co mamy pod ręką. Gra ta charakteryzuje się znakomitym klimatem, wybitną fabułą i cudowną oprawą graficzną. Jednak elementy strategiczne są tak samo ważne.

Mechanika Death Stranding

Jest to zdecydowanie gra jednoosobowa – eksplorujemy świat, poznajemy go i dotykamy naszym wzrokiem. To w połączeniu ze znakomitą fabułą daje nam mnóstwo godzin zabawy.

Zagraj W Death Stranding

Nasz instalator Death Stranding jest spersonalizowany i pozwala ci na wiele. Gra posiada też funkcje sieciowe – co ciekawe, gracze mogą pozostawiać innym zapasy, konstrukcje i inne rzeczy które zostawili na świecie. Dzięki temu pomożemy innym w przeżyciu i przemieszczaniu się z punktu A do B.

Wymagania Techniczne Death Stranding

Gra ma dosyć wysokie wymagania, bo korzysta z silnika Decima od Guerrilla Games. Z niego korzystał chociażby Horizon Zero Dawn. W tym celu wykorzystano technologię motion capture i technikę fotometrii. Na ogół oprawa audiowizualne prezentuje się wyśmienicie!

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bit
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bit
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Słowa kluczowe:

Death Stranding Download PC
Death Stranding Download
Death Stranding Pobierz PC
Death Stranding Torrent
Death Stranding Pełna Wersja

Tagi (ignoruj): Death Stranding download pc, Death Stranding full game, Death Stranding gdzie pobrać, Death Stranding pc, Death Stranding pełna wersja, Death Stranding pobierz na komputer, Death Stranding pobierz pc, Death Stranding recenzja, Death Stranding telecharger, Death Stranding torrent, Death Stranding za darmo, download Death Stranding pc, pobierz Death Stranding za darmo

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More