Pobierz Pełną Wersję Gears 5 Download PC

0

Gears 5 to niesamowicie popularny TPs. Gra została przygotowana na platformy PC. Nasz najnowszy instalator sprawi, że będzie ci się grało znakomicie. Jego funkcje są bardzo proste a instalacja szybka. Wiele opcji językowych, bogactwo wyboru oraz instrukcja krok po kroku przeprowadzi Cię do tego nowego świata.

Pobierz grę
Kliknij Na Przycisk Powyżej Aby Rozpocząć Pobieranie Instalatora

Wszystkie kwestie omawiamy w tekście poniżej. Między innymi – fabułę, producenta, mechanikę gry czy wymagania graficzne. Ruszajmy więc w świat Gears 5.

Fabuła Gry Gears 5

Gears 5 – jak sama nazwa wskazuje, to piąta odsłona tej niezwykle popularnej seri gier akcji. Studio The Coalition/Black Tusk Studios podjęło się kontynuacji i wprost można powiedzieć, że seria ta jest już kultowa.

Pobierz Pełną Wersję Gears 5 Download PC

Zaczynając od takich tytułów jak Gears Of War 4, Microsoft Flight czy inne produkty z serii – producent pokazuje swoją moc! Najnowsze dzieło dewelopera to Gears 5 – znajdujemy się na bardzo niebezpiecznym lądzie Sera – naszy zadaniem jest rozwiązanie zagadki pochodzenia Szarańczy oraz podjęcie działań z tym związanych.

Wszystkie kolejne kroki podejmujemy w dynamicznych warunkach i korzystając z bardzo obszernego pakietu audiowizualnego. Dzięki naszemu instalatorowi Gears 5 download PC będziesz zdolny do instalacji najnowszej wersji gry plus wszystkich dodatków w przyszłości.

Akcje które podejmuje nasz bohater, obserwujemy z trzecie osoby – lokacje są niesamowicie ciekawe. Arsenał broni obszerny a do wyboru będziemy mieli np. shotguny, snajperki, karabiny maszynowe czy…piły!

Najciekawszą pukawką jest jednak broń masowego rażenia, która pozwala na zadanie sporych obrażeń wrogowi. Istotną rolę ciągle odgrywa np. pogoda, która wpływa na wynik rozgrywki. Warto pobrać nasz instalator i już dzisiaj cieszyć się z niesamowitej przygody w Gears 5 pełna wersja.

Multiplayer – Czy Gears 5 Go Oferuje?

W Gears 5 zagramy głównie w bardzo rozbudowanej kampanii fabularnej. Ale co ciekawe, możemy przechodzić ją w trybie (CO-OP) – czyli trybie kooperacyjnym. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z bota o imieniu Jack który zadaje ogromne obrażenia i chroni sojuszników.

Ale co z trybem multi? Jest i on! Zaczynając od modułu Horde gdzie likwidujemy masy wroga po tryb Escape przypominający plant the bomb z shooterów – więc naszym zadaniem jest podłożenie ładunku wybuchowego oraz jak najbardziej optymalna ucieczka.

Gears 5 Download PC

Najbardziej popularny z trybów to tryb PVP – podzielony na 2 części – Arcarda oraz Escalation 2.0. Sami również możemy projektować własne mapy. Ma to swoje plusy i minusy.

Czy Gears 5 Pójdzie Na Moim Komputerze?

Gears 5 to dosyć wymagająca gra z racji tego, że działa na silniki graficznym korzystającym z technologi Unreal Engine 4. Jakość grafiki, dźwięku i inne aspekty naprawdę sprawiają niezapomniane wrażenia!

Jednakże warto pamiętać, że developer zoptymalizował wymagania i rozgrywka powinna być dosyć płynna nawet na gorszym setupie komputerowym. Sprzęt odgrywa już jednak znaczenie, jeśli chcemy grać na wyższych rozdzielczościach!

Warto zapoznać się ze wszystkimi wymaganiami poniżej oraz instrukcją obsługi instalatora. Producent dokładnie specyfikuje co i gdzie jest potrzebne, aby wycisnąć z rozgrywki maksa!

Wymagania techniczne Gears 5:

Wymagania minimalne dla Gears 5 Download PC :

 • Procesor Intel Core i3-7320 2-Core 4.1GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1050 lub AMD Radeon RX 560 2GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD Ryzen 3 2200G
 • Karta graficzna GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon RX 570 4GB
 • Pamięć RAM 12 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Jesteśmy na:

Gears 5 Download PC
Gears 5 Pełna Wersja
Gears 5 Recenzja
Gears 5 Pobierz PC

Tagi (ignoruj): Gears 5 do pobrania na pc, Gears 5 download, Gears 5 download pc, Gears 5 full game, Gears 5 full version, Gears 5 pc, Gears 5 pełna wersja, Gears 5 pełna wersja gry, Gears 5 pobierz, Gears 5 pobierz pc, Gears 5 recenzja, Gears 5 telecharger, Gears 5 torrent, skąd pobrać Gears 5 pc

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More