Pobierz Pełną Wersję Resident Evil 2 Remake Download PC

0

To, co mamy dzisiaj do zaoferowania to kompletnie nowy instalator do gry
Resident Evil 2 Remake. Przygotowaliśmy ów instalator z myślą o każdym graczu, który uwielbia markę Resident Evil. Co ciekawe – nasz instalator pozwala na przypisanie gry do konta steam gdzie masz możliwość jej pełnego zakupu!

Pobierz grę

Kliknij Na Przycisk Powyżej Aby Rozpocząć Pobieranie Instalatora

Mnóstwo języków do wyboru (na czele z Polskim), solidny i prosty layout oraz kompatybilność to główne zalety naszego Resident Evil 2 Remake download PC. Wszystko, co oferujemy jest w 100 % kompatybilne z każdym systemem (automatyczny filter). Poniżej znajdziesz bardzo szczegółową recenzję Resident Evil 2 Remake.

Fabuła Gry Resident Evil 2 Remake

Tradycyjnie jak już to bywa w seri Resident Evil trafiamy do miasta Raccoon City a jego mieszkańcy zamieniają się w krwiożercze bestie – zombie. Premiera nowej odsłony miała miejsce 25 stycznia tego rok, a studio odpowiedzialne za nią to Capcom. Niezwykle intensywna atmosfera, mroczny i duszny klimat oraz dużo akcji – tak można w skrócie opisać trudności, które przyjdzie nam rozwiązać.

Resident Evil 2 Remake

Będziemy mieli sposobność prowadzić fabułę poprzez głównego bohatera – policjanta o imieniu Leon S Kennedy oraz jego towarzyszkę Clair Redfield. Jednakże już na początku postacie zostają rodzieleni – dlatego historia toczy się w innowacyjny sposób jak na swoje czasy, czyli z perspektywy dwóch osób.

Naszym głównym zadaniem będzie poszukiwanie brata protagonistki oraz rozwikłanie tajemnicy jego zaginięcia. Nie jest to proste, ponieważ przedzieranie się przez hordy krwiożerczych zombie oraz pokonywanie potężnych bossów sporo kosztuje. Ale o samej mechanice gry napiszemy poniżej.

Jak działa Resident Evil 2 Remake?

To, co będziemy musieli robić to już tradycja – walka z grupkami przeciwników, zupełnie jak w orginale – przypomina przedzieranie się przez deszcze z krwi.


Rozwiązywanie skomplikowanych zagadek, odblokowywanie dostępu do różnorakich części ekwipunku, otrzymywanie bonusów oraz otrzymywanie premii – to co najlepsze w serii dotknie nas tutaj.

Resident Evil 2 Remake download pc

Nie ma też znaczenia to jakiego bohatera wybierzemy oraz jaką kampanię będziemy chcieli przejść – poziom trudności pozostanie bardzo wyrafinowany. Całość dopełni dobra linia fabularna, dialogi oraz naprawdę piękna i odświeżona oprawa audiowizualna. Jest czym nacieszyć oko!

Podsumowanie

Resident Evil 2 Remake to z pewnością doskonała gratka dla fanów seri, którzy oczekiwali remake tego tytułu. Naprawdę poprawiono drobne szczegóły, ale to czyni sporą różnicę. Mamy do czynienia z udanym powrotem do korzeni. Warto wspomnieć, że jednak nie uświadczymy tutaj trybu wieloosobowego. Wszystko skupia się głównie na rozgrywce jednoosobowej.

To nie był jednak cel producenta – celem było odświeżenie i powiew czegoś nowego. To z pewnością się udało i dzięki Resident Evil 2 Remake download PC jesteś w stanie już teraz poczuć to na własnej skórze. Nowa wersja gry wymaga nieco lepszego sprzętu, aby to wszystko ruszyło.

Totalnie nowy, ulepszony silnik pozwala na znacznie bardziej nowoczesne efekty graficzne – widać to wyraźnie podczas naszego eksploringu. Praktycznie bez zmian pozostaje za to ścieżka muzyczna – delikatnie ją zmodyfikowano i unowocześniono.

Żeby odpalić Resident Evil 2 Remake na swoim kompie producent wymaga znacznie silniejszego sprzętu niż w orginale, ponieważ skupił się on głównie na grafice właśnie. Poniżej prezentujemy wszystkie wymagania sprzętowe:

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260X v3
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-9590
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 3GB lub AMD Radeon RX 460 4GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Resident Evil 2 Remake Download PC
Resident Evil 2 Remake Download
Resident Evil 2 Remake Pełna Wersja
Resident Evil 2 Remake Chomikuj
Pobierz Resident Evil 2 Download PC

Tagi {ignoruj} : resident evil 2 remake download pc, resident evil 2 remake pełna wersja, Resident Evil 2 Remake pobierz na komputer, Resident Evil 2 Remake Pobierz PC, resident evil 2 remake recenzja, Resident Evil 2 Remake recenzja gry, resident evil 2 remake steam za darmo, Resident Evil 2 Remake Telecharger, resident evil 2 remake torrent, resident evil 2 remake utorrent, resident evil 2 remake za darmo, skąd pobrać Resident Evil 2 Remake PC

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More