Pobierz Pełną Wersję The Sims 4 Island Living Download PC

0

Po raz kolejny możemy zaprezentować nowy instalator do popularnej gry – The Sims 4 Island Living Download PC to bardzo popularna w Polsce gra, która jest gotowa wraz z instalatorem do instalacji. Nasz instalator The Sims 4 Island Living jest totalnie intuicyjny i nie wymaga żadnych zaawansowanych operacji programistycznych.

Pobierz grę
Kliknij Na Przycisk Powyżej Aby Pobrać Instalator

Warto odnotować, że nasz instalator jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi. Plik będziesz pobierał z naszego serwera a więc będzie to aplikacja w pełni zabezpieczona. Poniżej opiszemy fabułę, jak to wygląda od środka oraz wszystkie aspekty związane z grą.

Jaka Jest Fabuła The Sims 4 Island Living?

Znakomity produkt, jakim jest owa gra został stworzony przez EA Maxis Software. Firma ta stworzyła również dodatek do gry. Gra zadebiutowała 21 czerwca tego roku i podbiła serca graczy. Dlatego dzisiaj opiszemy co nieco fabułę The Sims 4 Island Living pełna wersja.

The Sims 4 Island Living Pełna Wersja

Fabuła gry jest istotnie ciekawa. Znajdujemy się na rajskiej, tropikalnej wyspie – naszych simów czeka wiele ciekawych rzeczy. Lokalna kultura, styl życia jest niesamowity. Od kąpieli, zabawa przy ognisku oraz innych czynności – będzie to dla nas wyzwanie.

Co można robić w The Sims 4 Island Living? A no wiele rzeczy – od bycia sprzątaczem plaż, ratownikiem czy wiele innych ról, jak i pracy dorywczych jak połów ryb, czy poszukiwanie zaginionych skarbów. Zabawa z delfinami, nurkowanie czy budowanie zamków to kolejna ciekawa atrakcja. Nowe elementy otoczenia, stroje kąpielowe czy wyposażenie mieszkania – to jedna z wielu rzeczy.

Pobierz Teraz

Co ciekawe – najnowsze rozszerzenie pozwala nam na stworzenie syreny – można ją modyfikować oraz bawić się. Wakacyjny klimat pozwoli nam przeczyć zimę w ciepłej atmosferze! Co ciekawe – gra nastawiona jest na tryb do jednego gracza.

EA Maxis postarało się niesamowicie i symulator życia jest naprawdę udanym projektem. Do rozgrywki nie jest tak bardzo potrzebne sprawne łącze internetowe – możemy grać również bez tego. Gwarantujemy najwyższą jakość naszego potężnego instalatora do The Sims 4 Island Living Download PC. Skorzystaj już dziś!

Czy The Sims 4 Island Living Download PC Pójdzie Na Twoim Komputerze?

Wymagania techniczne są dosyć wysokie, ale gra jest znakomicie zoptymalizowana – grafikę poprawiono, rozbudowano a świat stał się znacznie bardziej kolorowy. Gra bez problemu powinna ruszyć na PC średniej jakości. Poniżej podajemy minimalne i zaawansowane wymagania The Sims 4 Island Living.

Minimalne Wymagania:

 • Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane Wymagania:

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

The Sims 4 Wyspiarskie życie Download PC
The Sims 4 Wyspiarskie życie Pełna Wersja
The Sims 4 Wyspiarskie życie DLC
The Sims 4 Wyspiarskie życie Do pobrania

Tagi (ignoruj): The Sims 4 Wyspiarskie życie crack, The Sims 4 Wyspiarskie życie dlc, The Sims 4 Wyspiarskie życie do pobrania, The Sims 4 Wyspiarskie życie download, the sims 4 wyspiarskie życie download dlc, The Sims 4 Wyspiarskie życie download pc, The Sims 4 Wyspiarskie życie pełna wersja, The Sims 4 Wyspiarskie życie piraterbay, The Sims 4 Wyspiarskie życie pobierz, The Sims 4 Wyspiarskie życie ściagni

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More