Bezpieczeństwo

Jak Wygląda Nasz System Zabezpieczeń?

Na pobierzgry.com.pl dbamy o bezpieczeństwo. Nasza strona grzeszy popularnością. Instalatory do gier oraz niezwykła dbałość o ich bezpieczeństwo to nasza główna zaleta. Jesteśmy pełni podziwu dla naszych programistów oraz crackerów za robotę, którą odwalają!

Popularność naszej domeny oraz serwisu jest absolutnie topowa. Dlatego musimy zapewnić pełnię bezpieczeństwa wszystkim naszym użytkownikom. W kwestionariuszu poniżej opisujemy krok po kroku co leży nam na sercu. Czyli pełne, niekwestionowane bezpieczeństwo użytkownika i gracza. Nasze zabezpieczenia powodują, że żaden nieautoryzowany osobnik czy hacker nie wejdzie w posiadanie instalatora, czy pliku.

Zabezpieczenie HTTPS

Kompletny brak wirusów czy to szpiegujących, czy innych, robaków czy złośliwego oprogramowania różnego rodzaju, którego zadaniem jest skrzywdzenie postronnej osoby to u nas norma! Gwarantujemy wysokiej jakości rozrywkę, a także bezpieczny proces pobierania czy też generowania gier!

Cotygodniowe Aktualizacje

Naszym bardzo regularnym aktualizacją przypisujemy ważną rolę – zaktualizowane pliki pozbawione wirusów, najnowsze wtyczki zabezpieczające, pluginy bezpieczeństwa czy innego rodzaju funkcje, które pozwalają nam spać spokojnie.

W absolutnie najwyższych standardów prowadzonym serwisie budujemy zaufanie i pewność, że będziesz pobierał pełne wersje gier i cieszył się nimi przez długi czas. Optymalizujemy naszą stronę pod kątem prędkości oraz efektywności. Szybki czas ładowania, proste schematy, instalatory oraz inne opcje sprawiają, że nie tworzymy niepotrzebnych pomostów!

Posiadamy Certyfikat HTTPS

W dzisiejszych czasach certyfikat HTTPS to podstawa, aby zaufać każdej ceniącej się stronie internetowej. Od Banków, popularnych serwisów internetowych poprzez serwisy finansowe wszystkie one dokonują starań, aby posiadać ten niezwykle cenny i istotny z punktu widzenia bezpieczeństwa certyfikat. To daje wam pewność, że wszystkie dane są poprawnie szyfrowane a pliki nie są zainfekowane i groźne dla waszych jednostek centralnych.

Zabezpiecznie HTTPS to trudne i skomplikowane do zdobycia rzeczy. Przygotowanie takiego procesu i jego implementacja nie jest czymś zwykłym i prost. Musimy przejść przez procedury i wszystko musi pójść „ok” żeby dostać ten certyfikat.


Szyfrowanie online to niezwykle ważny aspekt. Za pomocą protokołu SSL oraz odpowiednikiem TSL dane dane które są przesyłane między klientem a serwerem są szyfrowane. Pozwala to nam na zabezpieczenie instalatora oraz postawić tarczę przed ewentualną próbą infekcji takiego hacka przez jakiegoś hackera. Zbudowaliśmy więc naprawdę skuteczną ochronę waszych danych oraz naszych serwerów!

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More