Pobierz Pełną Wersję Beyond Dwie Dusze Download PC

0

Niezwykle popularna w Polsce gra Beyond Dwie Dusze oferuje rozgrywkę na platformy osobiste. Dzięki naszemu niesamowicie intuicyjnemu instalatorowi Beyond Dwie Dusze Download PC będziesz w stanie zainstalować owy produkt w kilka minut i ciszyć się piękną grafiką, fabułą i detalami, które ciszą oko!

Pobierz grę
Kliknij Na Przycisk Powyżej Aby Rozpocząć Pobieranie Instalatora

Jedyne co będziesz musiał zrobić to pobrać ów instalator i zainstalować grę. Wszystkie nasze instalatory są kompatybilne z Windows 7 oraz 10. Produkt dostępny jest również w Polskiej Wersji Językowej. Największą zaletą naszego instalatora Beyond Dwie Dusze pełna wersja jest oczywiście jego intuicyjność. Cały proces instalacji trwa do 10 minut!

Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania – wszystkie informacje dotyczące fabuły, mechaniki czy trybów gry znajdziesz w artykule poniżej – czy Quantic Dream sprostał zadaniu? Przekonajmy się!

Beyond Dwie Dusze – Fabuła I Rozgrywka

Quantic Dream ma na swoim koncie cały panteon genialnych produkcji – od Heavy Rain po Fahrenheit. Ich filozofia tworzenia gier jest unikalna i powoduje palpitację serca u niejednego gracza.

Beyond Dwie Dusze Pełna Wersja

Nieliniowa, wielowarstwowa rozgrywka o zabarwionej warstwie fabularnej. Często filmowe urywki, porywająca fabuła i więcej. Beyond Dwie Dusze to kolejna próba zachwycenia graczy swoim pomysłem.

Beyond Dwie Dusze to rodzaj interaktywnego dreszczowcaJodie Holmes od urodzenia związana jest z postacią Aidana – tajemniczego bytu, który jej towarzyszy. Do czego dąży Jodie? Gdzie jest granica jej możliwości i jej miejsce naswiecie? To właśnie nam przyjdzie odpowiedzieć na te tajemnicze pytania.

Los protagonistki nie jest łatwy – mieszkając w rodzinie zastępczej na terenie bazy wojskowej zostaje skierowana do naukowców próbujących rozwikłać zagadkę jej umiejętności.

Gra zorganizowana jest w ten sposób, że często zwalnia – ciosy, uniki, ucieczka czy walka – w ten sposób Beyond Dwie Dusze Download PC kieruje nas do przodu.

Mechanika Beyond Dwie Dusze – Co Wiemy?

Spektakularna mechanika gry pozwala nam skupić się na barwnej postaci i rozwijać jej ścieżkę. Jodie obserwujemy z widoku trzeciej osoby. Czasem kontrolujemy ją, czasem Aidena.

Pełna Wersja Gry

Co ciekawe – możemy wychodzić z ciała i dotykać różnych rzeczy, rozmawiać oraz eksplorować różnorakie tereny. Nasz drugoplanowy bohater Aiden posiada mnóstwo wartościowych umiejętności, dzięki którym możemy przechodzić przez świat w niezauważony sposób.

Przenikanie przez ściany, eliminacja wrogów, opętywanie oraz dostawanie się do umysłów innych osób czy wkradanie się we wspomnienia osób, czy przedmiotów. Elementy sekwencyjne zwane minigrami – czyli naciskanie odpowiednich przycisków w odpowiednim czasie bardzo uatrakcyjnia mechanikę gry. Ważne dla fabuły sceny właśnie takowe posiadają – gra staję się interaktywnym thrillerem i prowadzi nas po konkretnej ścieżce w taki właśnie sposób.

Na naszej stronie możesz pobrać pełną wersję gry Beyond Dwie Dusze. Dzięki instalatorowi uzyskujesz dostęp do gry – jedynym trybem jej to tryb dla gracza.

Narracja w grze jest prowadzona nieliniowo – oznacza to spore trudności związane z budową trybu dla wielu graczy. Ale nie ma tu mowy o chaosie – sposób chronologiczny prowadzenia fabuły bardzo mi odpowiada. Tak jest np. na platformie PlayStation.

Czy Beyond Dwie Dusze Odpali Na Moim Kompie?

Fotorealistyczne sceny, świetna fizyka, grafika i dźwięk. Tak w skrócie można podsumować niesamowitość Beyond Dwie Dusze. Trudno czasem odróżnić rzeczywistość od fikcji – od mimiki twarzy, gestów czy konkretnych ruchów – związek między nami a bohaterami jest trwały.

Technologia motion capture gra tutaj solidną rolę. Grafika również nie zawodzi – szczegółowe cienie, gra świateł, czy szczegółowość środowiska robi wrażenie. Tak jak również dialogi prowadzone przez ellen Page znanej, chociażby z Incepcji.

Nad Beyond Dwie Dusze warto się pochylić – gra przenosi nas do wirtualnego świata i generuje fantastyczne wrażenia i emocje!

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win 7 64
 • Kompatybilność z DX 11
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Co oferujemy?

Beyond Dwie Dusze Download PC
Beyond Dwie Dusze Download
Beyond Dwie Dusze Pobierz PC
Download Beyond Dwie Dusze Pełna Wersja
Beyond Dwie Dusze Recenzja

Tagi (ignoruj): Beyond Dwie Dusze na PC, Beyond Dwie Dusze pirater, Beyond Dwie Dusze pobierz, Beyond Dwie Dusze pobierz pc, Beyond Dwie Dusze pobierz za darmo, Beyond Dwie Dusze quantic dream, Beyond Dwie Dusze recenzja, Beyond Dwie Dusze ściagni, Beyond Dwie Dusze telecharger, Beyond Dwie Dusze torrent, Beyond Dwie Dusze utorrent, Beyond Dwie Dusze version complete, Beyond Dwie Dusze za darmo, Beyond two souls download, download Beyond Dwie Dusze pc, jak pobrać Beyond Dwie Dusze pc, pobierz Beyond Dwie Dusze pełna wersja

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More