Pobierz Pełną Wersję Control Download PC

0

Control to gra dosyć ciekawa, zaskakująca, trochę mroczna. Jeśli skrzyżujemy ze sobą X-men oraz X-files – otrzymamy tudzież Control. Deweloperzy Alana Wake jest dziwne, ciekawe oraz wizualnie inwencyjne.


Kliknij Button Powyżej Aby Pobrać Instalator

Podczas gdy lewituję praktycznie kompletnie wolny wokół Brutalist atarium w Central Research dosyć mgłę i wąskie ścieżki łamane przez pochylające się drzewa.

Mam wrażenie, że finalnie to gra, którą studio Remedy zawsze chciało zrobić – że to ziemia obiecana. Spekulacje wokół gier Remedy zwykle opierają się na ich dziwnej niezwykłości i ambicji, ale Control wyraźnie nie ma żadnych limitacji.

Control Download pc

Control ma w sobie coś co pozwala ci cieszyć się eksploracją pokoi oraz miejsc, gdzie możesz nabyć nowych sił. Siła eksploringu jest tak duża, że warto rozważyć wszystkie opcje. I warto próbować przebić się przez kolejne pomieszczenie.

Z naszym instalatorem – pobranie Control studia Remedy Entertainment będzie znacznie łatwiejsze. Gra miała swoją premierę 27 sierpnia 2019 roku na różne platformy – PC, PS4 oraz nowgo Xboxa One. Wersja na PC pozwala nam na instalację gry na platformie Steam. Dzięki temu możemy otrzymać darmowe aktualizacje i być pewni, że wszystko gra!

Jak Rozwija Się Fabuła?

Warto przypomnieć bibliotekę studia Remedy – od Alan Wake, Quantum Break aż do Max Payne 1 czy 2. To niesamowicie bogata kartoteka, którą warto uzupełnić o Control. Na czym jednak polega fabuła gry?

Wcielamy się w bohaterkę tajnej organizacji FBK (Federalne Biuro Kontroli) – Jesse Faden. Kobieta już na wstępie jest świadkiem ekstermalnych zdarzeń nie z tego świata.

Download pc

Po jakimś czasie dochodzi do władzy w organizacji i w naszych rękach znajduje się decyzja – co dalej? Kogo zniszczyć, wyeliminować, aby ocalić istnienie?

Podczas naszego rozgrywki będziemy korzystać z futurystycznej broni – pistoletu odgrywającego rolę broni uniwersalnej posiadającej mnóstwo przydatnych funkcji.

Od Telekinezy po miotanie naszymi przeciwnikami. To właśnie ideał nadrzędna Control download PC.

Aby korzystać z otoczenia, eliminować naszych wrogów oraz ulepszać zdolności specjalne i ekwipunek modyfikując go na różne sposoby.

Technikalia Oraz Tryb Gry

Niestety w grze Control nie uświadczysz trybu multiplayer – możemy cieszyć się jedynie bardzo rozbudowanym i wciągającym trybem jednoosobowym.

Tak rozbudowana fabuła rodem z X-files powoduje, że tryb multiplayer byłby totalnie zbędny. Nie oszukujmy się – czasem warto poświęcić się i skupić na jednej rzeczy i zrobić ją dobrze. U nas Control pełna wersja jest do pobrania wraz z instalatorem, gdy klikniesz button u góry.

Co do kwestii technicznych dotyczących naszej gry – patrzymy na naszą bohaterkę zza pleców, więc widzimy świat dosyć dobrze.

Grafika jest naprawdę dobra – obsługa ray tracing (techniki śledzenia promieni), randering oraz dynamiczne efekty powodują, że produkt wciąga nas na długie godziny. W Control jesteśmy w ciągłej interakcji z otoczeniem – ich modyfikacja jest dosyć prosta.

Od szczegółowego środowiska, efektów wizualnych czy obiektów lśniących na naszych oczach uświadczymy doskonałej gry. Na pewno zadajesz sobie pytanie – czy gra pójdzie na moim komputerze? (Zobacz : Jak Pobrać)

To dosyć trudne pytanie – wymagania są dosyć wysokie, ale gra jest dobrze zoptymalizowana. Ale na pewno nie są to wymagania z kosmosu – szczególnie na minimalnych.

Poniżej znajdują się Wymagania minimalne dla Control Download :

 • Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260X v3
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowym
 • Kompatybilność z DX 12
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 980 Ti 6GB lub AMD Radeon R9 FURY X 4GB
 • 16 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane słowa:

Pełna wersja Control
Control pobierz
Control Download PC
Control Torrent
Control Pełna Wersja
Download Control PC
Control Recenzja Gry

Tagi {ignoruj}: control download steam, control game for free, control gra, control gra do pobrania, control gra download, control gra na steam, control gra pc, control pirat, control piratebay, control pobierz pełna wersja, control premiera, control recenzja, control recenzja gry, control remedy download, control remedy pc, control steam download pc, control torrent, control utorrent, control za darmo, skąd pobrać control pc, skąd pobrać control pełna wersja

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More