Pobierz Pełną Wersję Heavy Rain Download PC

0

Fenomenalna, ciekawa, intrygująca – tak można opisać słynną już grę Heavy Rain. Będąc detektywem poszukujemy poszlak, dowodów oraz innych rzeczy, aby rozwiązać problemy. To lubię.

Pobierz grę
Kliknij Na Przycisk Powyżej Aby Rozpocząć Pobieranie Instalatora

A dodatkowo nasz potężny instalator do gry Heavy Rain, który jest w pełni zoptymalizowany i kompatybilny ze wszystkimi systemami. Teraz nadchodzi twoja chwila, twój czas!

Nowa gra na komputery osobiste będzie plastrem na bolącą ranę! Nasza Heavy Rain pełna wersja oferuje niesamowite emocje, adrenalinę oraz smak przygody. Poniżej w pełni opiszemy na co możesz liczyć wkraczając w świat Heavy Rain Download pc.

Czym To Się Je?

Heavy Rain to gra przygodowa – przechodzimy świat rozwiązując różnego rodzaju zagadki detektywistyczne i wątki kryminalne. Nasze instalatory oferują pełną wersję Heavy Rain wraz ze wszystkimi dodatkami.

A więc z kim przyjdzie nam się zmagać w produkcji Quantic Dream? Z zabójcą z origami – seryjnym mordercy mającym na koncie wiele ofiar a każda z nich oznaczona jest papierową układanką.

Heavy Rain Pełna Wersja

Przyjdzie nam trudne zadanie – zabójca jest sprytny – potrafi zmylić nawet najlepszego gliniarza. Wcielimy się w jedną z 4 dostępnych postaci – będziemy musieli wybrać dobrze, od tego wyboru będzie zależeć konkretna ścieżka jaką przejdziemy.

Heavy Rain I Mechanika Gry

Scenariusz pozwala nam wcielić się w cztery postacie – detektywa Scotta Shelby, Agenta FBI Normana Jaydena, dziennikarkę Medison Paige bądź intrygującą postać Ethana Marsa poszukującego zaginionego syna.

Cała czwórka bohaterów ma inne zadania, cele i misje – ale to my podejmujemy decyzje – z naszym Heavy Rain download pc 2019 będziesz mógł poznać mordercę oraz wymierzyć mu sprawiedliwość.

Co do sterowania oraz widoku – będziemy mogli operować w trójwymiarowym świecie. Bardzo ciekawe lokacje, kontakt z elementami gry oraz piękna grafika sprawiają, że naprawdę chce się iść dalej. Teraz – gdy produkt dostępny jest na PC – możemy podkręcić procki i cieszyć się jeszcze lepszymi detalami!

Co do wyboru trybu gry – jedynym dostępnym trybem jest ten podstawowy – czyli skupianie się na ściganiu mordercy z origami. Ale nie oznacza to, że gra jest nudna czy szybko ją porzucimy.

Sam wątek fabularny sprawia, że naprawdę chce się iść dalej i pokonywać wszystkie kroki. Dzięki naszemu Heavy Rain pełna wersja poznasz wszystkie zakamarki i odnajdziesz seryjnego mordercę, jeszcze przed tym, jak dokona kolejnej zbrodni.

Wymagania w Heavy Rain

Skok technologiczny, który dotyczy Heavy Rain jest ogromny – pierwsza wersja gry pojawiła się aż 9 lat temu na konsole starej generacji. Wersja najnowsza na PC pozwala nam cieszyć się znacznie lepszą grafiką, dźwiękiem i efektami audiowizualnymi. Jest czym ucieszyć oko!

Środowisko gry, mimika twarzy, dźwięk czy inne efekty graficzne doskonale współgrają ze sobą, czyniąc Heavy Rain jednym z najbardziej wartościowych tytułów w tym roku! Poniżej prezentujemy minimalne oraz rekomendowane wymagania techniczne dla tej gry!

Wymagania minimalne dla Heavy Rain Download PC :

 • Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Heavy Rain Download :

 • Procesor Intel Core i7-2700K 4-Core 3.50GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1080 lub AMD Radeon RX Vega 64 Air 8GB
 • Pamięć RAM 12 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Komaptybilność z DX 12
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Co oferujemy:

Heavy Rain Download PC
Heavy Rain Pełna Wersja 2019
Heavy Rain Za darmo
Heavy Rain Full Game

Tagi (ignoruj): Heavy Rain pobierz, Heavy Rain, Heavy Rain chomikuj, Heavy Rain do pobrania, Heavy Rain download, Heavy Rain download pc, Heavy Rain epic games, Heavy Rain full game, Heavy Rain gdzie pobrać, Heavy Rain gra na pc, Heavy Rain na komputer, Heavy Rain pc, Heavy Rain PC za darmo, Heavy Rain pełna wersja, Heavy Rain pirat, Heavy Rain pobierz, Heavy Rain recenzja, Heavy Rain ściagni, Heavy Rain ufs, Heavy Rain utorrent, Heavy Rain za darmo, pobierz Heavy Rain pc, skąd pobrać Heavy Rain pc

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More