Pobierz Pełną Wersję The Sinking City Download PC

0

Dzisiaj przeanalizujemy grę The Sinking City oraz dokonamy jej detalicznej recenzji. Nasz instalator The Sinking City jest do pobrania poniżej – jeżeli nie wiesz jeszcze jak korzystać z generatora skorzystaj z poradnika znajdującego się w menu tutaj.

Pobierz grę
Kliknij Na Przycisk Powyżej Aby Rozpocząć Pobieranie Instalatora

The Sinking City download PC jest na wyciągnięcie ręki – natomiast sama gra, niezwykle popularna była jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku.

Warto posłuchać naszego głosu – popularność naszego serwisu oraz jego ogromne doświadczenie pozwoli ci na zwycięstwo. Co oferuje powyższy software dowiesz się już za chwile – również kwestia minimalnych oraz maksymalnych wymagań zostanie przedstawiona bardzo szczegółowo.

Co kryje za sobą The Sinking City?

Bardzo istotnym elementem gry jest jej mroczna atmosfera inspirowana powieściami H.P. Lovecrafta – znajdujemy się bowiem w 100 lat temu w latach dwudziestych ubiegłego wieku i przyjdzie nam rozwiązać wiele tajemnic, które mają miejsce w małym miasteczku w Nowej Anglii. Naszym zadaniem jako detektywa będzie ich rozwiązanie.

The Sinking City Download

Nadrzędnym motywem jest tutaj kwestia tajemniczej powodzi, która dotyka miasto. Jest ona o tyle tajemnicza, że prawie na pewno jej pochodzenie nie jest naturalne. Za zjawiskiem stoi najprawdopodobniej potężna, nadprzyrodzona siła.


Same schematy znajdujące się w The Sinking City przypominają trochę zabawę w Sherlocka Holmesa. Totalnym odlotem jest otwarty, pełen ciekawych zagadek świat, który musimy przemierzać.

Fabuła może prowadzić nas do wielu dróg i rozwiązań. Każda z owych ma swój własny początek i koniec. Dzięki The Sinking City pobierz będziesz zdolny do samodzielnego eksplorowania tego niesamowitego świata. Mechanika gry jest bardzo dobrze skonstruowana i nie pozwala graczowi się nudzić. Ciągle musisz być w pełnej gotowości do działania.

Tryby gry w The Sinking City

W grze mamy do czynienia głównie z jednym trybem – singleplayer. Tryb multi został wycięty i pozostawiony – autorzy skupili się głównie na rozgrywce solo.

The Sinking City Download PC

Ma to istotne znaczenie o tyle, że naprawdę przyłożono się do niej. Studio Frogware dopieściło produkt w najmniejszym detalu – mroczny klimat i detektywistyczne środowisko pozwala nam wczuć się w to wszystko z niezwykłą naturalnością i pełną satysfakcją rozwikłać wszystkie tajemnice.

Wymagania Gry

The Sinking City ma dosyć specyficzne i bardzo zoptymalizowane wymagania – dzięki temu będziemy mogli cieszyć się naprawdę dobrą grafiką i dźwiękiem. Oprawa audiowizualna zaskoczy cię nie jeden raz. Ilość szczegółów graficznych, dźwiękowych czy innych pozwala The Sinking City zabłysnąć.

The Sinking City Pobierz pc

Z technologicznego punktu widzenia nie będziesz potrzebował wiele, aby puścić grę na najwyższych obrotach i detalach. Poniżej podajemy szczegółowe wymagania tego produktu! Ciesz się z The Sinking City download pc oraz sprawdź, czy gra uruchomi się na twoim PC:

Wymagania minimalne:

  • Procesor Intel Celeron E3200 Dual-Core 2.4GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
  • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 5830
  • Pamięć RAM 3 GB
  • System operacyjny Windows Vista 32 bitowy
  • Kompatybilność z DX 9
  • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz lub AMD Athlon II X4 620
Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 260X
Pamięć RAM 4 GB
System operacyjny Windows 7 64 bitowy
Kompatybilność z DX 9
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

The Sinking City Download
The Sinking City Pobierz PC
The Sinking City Do pobrania
Download The Sinking City Pobierz
The Sinking City Recenzja

Tagi {ignoruj} : The Sinking City gra za darmo, The Sinking City na komputer, The Sinking City PC, The Sinking City pełna wersja, The Sinking City piratebay, The Sinking City pirater, The Sinking City pobierz, The Sinking City pobierz pc, The Sinking City recenzja, The Sinking City recenzja gry, The Sinking City ściagni, The Sinking City ściagni na pc, The Sinking City steam do pobrania, The Sinking City steam za darmo, The Sinking City torrent, The Sinking City utorrent, The Sinking City version complete, The Sinking City za darmo, za darmo The Sinking City pc

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More