O Nas

Kim Jesteśmy?

Nasz zespół to zorganizowana grupa ludzi, którzy postanowili szerzyć trend budujący się zza oceanem. Naszym zadaniem jest dostarczanie rozrywki dla was – graczy. Zupełnie za darmo. Reklamujemy gry komputerowe w bardzo kreatywny sposób. Dzięki temu wielu producentów może liczyć na zakup pełnej wersji gry.

Darmowe Wersje Gier!

Rozwijamy projekt z dnia na dzień – nasz freegamingowy duch jest coraz silniejszy i rośnie. Budujemy zaufanie każdego z was poprzez dostarczanie tego, czego szukacie – darmowych gier, najlepszych tytułów. Walczymy z nieuczciwą konkurencją i próbujemy zawsze być o krok przed nią. Bądź z nami!

Dla Kogo To Robimy?

Co można znaleźć na naszej stronie? Przede wszystkim – pełne wersje gier tuż przed ich premierą, popularne tytuły i marki, które są trudno dostępne.

Gry są specjalnie spakowane i gotowe do pobrania przez was. Wersje demo, jak i pełne wersje gier, które można pobrać wraz z generatorem i crackiem a czasem dodatkową zawartością! Robimy to dla was, graczy. Oczekujemy sugestii, poprawek, oraz innego rodzaju pomocy. Napisz do nas na maila: [email protected]

E-mail kontaktowy pomoże nam w poprawieniu jakości usług!

Czy Warto Nas Wybrać?

Oferujemy tylko i wyłącznie działające wersje gier – staramy się, aby nasza strona była polecana przez każdego z was. Czy warto od nas pobrać? Zdecydowanie tak. Oferujemy Wysokiej jakości gry i produkty online które można przetestować i kupić.

Zdobądź dostęp do gier online zupełnie za darmo, pobierz je i ciesz się rozrywką przez długie dni. Najwyższa jakość naszych usług z pewnością cię zadowoli!

Zespół Pobierzgry.com.pl

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More