Pobierz Pełną Wersję GreedFall Download PC

0

GreedFall pojawił się i robi furorę! Dlatego my przygotowaliśmy nowy instalator dla tej gry. Nasz instalator jest ekstremalnie prosty w użytkowaniu oraz jego funkcje są dosyć przewidywalne. Jego interfejs oraz funkcje są szczegółowo opisane podczas instalacji gry. Nasz instalator GreedFall download PC jest jednym z najlepszych na rynku!

Kliknij W Obrazek Powyżej Aby Pobrać Grę

Poniżej zajmiemy się jednak opisem fabuły gry GreedFall – która szturmem wkroczyła do naszych serc. Fabuła jest niezwykle ciekawa i przyciąga graczy ze względu na podobieństwo do słynnego Gothica. Poniżej opisujemy krok po kroku jak działa gra, instalator oraz dodatkowy kontent!

Fabuła GreedFall

XVII wiek – wcielamy się w postać, która musi znaleźć lekarstwo. Tajemnicza plaga zwana jako Malichor pustoszy Stary świat, który jest przeludniony, zniszczony i skorumpowany. Również Nowy Świat będzie pod naszym eksploringiem. Zwiedzanie wielu miejsc, poznawanie ludności, kolonizatorów oraz ciekawe postacie. To brzmi świetnie! GreedFall pozwala nam na wiele!

GreedFall pełna wersja

Mieszkańców chronią prastare, nadprzyrodzone istoty, które ich chronią. Również łowcy skarbów oraz najemnicy będą nam przeszkadzać. Ta gra RPG z wieloma elementami akcji przypodoba się każdemu fanowi fantasy. Nasz GreedFall pełna wersja potrafi zaskoczyć!

Jaka Jest Mechanika Gry?

Co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Produkty oferuje nam konfigurator postaci już na samym początku. Jak rozwiniemy bohatera? Podział na klasy, rasy i wiele innych jest do naszej dyspozycji. Do 100 umiejętności specjalnych podzielonych na trzy drzewka.

Nasz GreedFall download PC potrafi wiele! Nasze misje będziemy wykonywać w różnoraki sposób – od użycia siły, dyplomacji aż po oszukiwanie i kradzież. Nasze decyzje mają monumentalny wpływ na przyszłość. Gra jest więc bardzo wciągająca!

GreedFall download pc

Co do trybów gry – producent skupił się głównie na single player – czyli rozbudowanym świecie i walce jako bohater. Solowa akcja jest tutaj jedyną możliwością. Brakuje trybu wieloosobowego. Dzięki temu jednak Focus Home Interactive mógł skupić się na kampanii jednoosobowej. Rozwijamy więc naszą postać samemu i popychamy ją do przodu. Nasz instalator GreedFall pozwala wam zainstalować grę i przejść ją w skupieniu!

Kwestie techniczne

Grafika jest bardzo dobra – szczegóły dobrze dopracowane. Wszystkie detale związane z epoką kolonialną dopracowane. Klimat jest znakomity a dzieła sztuki z epoki baroku dodają grze charakteru. Aby skorzystać z GreedFall download zapoznaj się ze wszystkimi wymaganiami gry podanymi poniżej. Gra powinna odpalić się nawet na starszym sprzęcie. Tak wyglądają wymagania.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-3450 3.1GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD FX-8300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 980 4GB lub AMD Radeon RX 590 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Słowa Kluczowe (ignoruj):


GreedFall Download
GreedFall Recenzja
GreedFall Pełna Wersja
Download GreedFall PC
GreedFall Pobierz

Tagi (ignoruj): Greedfall install, Greedfall installshield, GreedFall PC, GreedFall pełna wersja, Greedfall pobierz na komputer, Greedfall reloaded, GreedFall ściagni, Greedfall skidrow, Greedfall spolszczenie, GreedFall steam download, GreedFall telecharger, GreedFall za darmo

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More