Pobierz Pełną Wersję The Outer Worlds Download PC

0

Ze względu na brak nowego Fallouta – fani post-apokalipsy będą mogli trafić do świata The Outer Worlds. Tylko dzięki instalatorowi The Outer Worlds download PC trafisz do niesamowicie barwnego, ciekawego i pełnego zagadek świata stworzonego przez Obsidian Entertainment.

Kliknij Na Obrazek Aby Pobrać Instalator

Ta retro futurystyczna wizja, w której kontrole sprawują korporacje kolonii Holcyon najdalej od ziemi wysuniętej placówce jest prześladowana przez konflikt. Gracz zmuszony jest do walki, eksploracji i penetracji najrozmaitszych miejsc, zakamarków oraz światów. The Outer Worlds download PC to nasz instalator, dzięki któremu nie tylko pobierzesz grę, ale i zagrasz we wszystkie jej dodatki!

The Outer Worlds Pozwala Ci Na Wiele Dróg…

The Outer Worlds to gra osadzona w realiach science fiction – Obsidian znany jest z produkcji gier takich jak Fallout: New Vegas – także zdecydowanie znają się na rzeczy. Nad tytułem czuwa Leonard Boyarsky czy Tim Cain – twórcy i pomysłodawcy serii Fallout. Warto się przyłożyć do wykonywanie konkretnych zadań, zbierać bronie oraz elementy wyposażenia. Daje to lekki boost podczas gry w The Outer Worlds pełna wersja.

Tryby Gry Oraz Mechanika W The Outer Worlds

W trakcie gry wcielamy się w postać wybudzonego z hibernacji osadnika – on jak i tysiące innych kolonistów zmierzał do nowej ziemskiej kolonii na peryferiach galaktyki w systemie Halycon. Statek, którym się przemieszczali dryfował samoistnie – a bohater trafi w centrum spisku wielkich korporacji. Na ogół losy wszystkich zależą od podjętych od niego decyzji jak i też interakcji z innymi osobami. Ważną rolę odgrywa również relacja z korporacjami.

Grę można grać w pojedynką bądź z towarzyszami kontrolowanymi przez AI. Postacie owe mogą do nas dołączyć w trakcie gry. Mają one własne motywacje, historie oraz charakter i indywidualne umiejętności. Nasz statek kosmiczny służy nam za bazę wypadową i miejsce transportu. Zróżnicowane lokacje – od malowniczych planet po wnętrza stacji kosmicznych i innych budynków.

The Outer Worlds
The Outer Worlds download pc

W naszej przygodzie przyjdzie nam stawić czoła trudnym rywalom – roboty bojowe, ludzie czy potwory – walki toczą się w czasie rzeczywistym jak w grach typu RTS. Podczas gry zdobywamy doświadczenie, awansujemy i stopniowo podnosimy nasze umiejętności. The Outer Worlds download PC pozwala nam pobrać instalator i grać na najwyższych obrotach.

Gra dzieli się na linię fabularną dla jednego gracza oraz klasyczny multiplayer. Z reguły wszystkie jest dopracowane do ideału!

Grafika i Czy The Outer Worlds Mi Pójdzie?

Oprawa audiowizualna jest godna polecenia – świat jest brawny oraz piękny. The Outer Worlds pełna wersja pozwala nam być wielkim kosmicznym wojownikiem z pięknej scenerii oraz na horyzoncie bajecznych krajobrazów! Wymagania są dosyć niskie i twój PC powinien dać sobie radę! Wymagania gry znajdują się poniżej!

Wymagania Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 SP1 (w wersji 64 bitowej)
  • Procesor: Intel Core i3-3225 lub AMD Phenom II X6 1100T
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon HD 7850
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Dysk twardy: 40 GB

Wymagania Rekomendowane:

  • System operacyjny: Windows 10 (w wersji 64 bitowej)
  • Procesor: Intel Core i7-7700K lub Ryzen 5 1600
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 470
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Dysk twardy: 40 GB

The Outer Worlds download pc
The Outer Worlds pełna wersja
The Outer Worlds pobierz pc
The Outer Worlds gra pc

Tagi (ignoruj): The Outer Worlds download, The Outer Worlds download pc, The Outer Worlds full game, The Outer Worlds full version, The Outer Worlds gra na pc, The Outer Worlds recenzja, The Outer Worlds torrent, The Outer Worlds za darmo

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More