Pobierz Pełną Wersję Ancient Cities Download PC

0

Ancient Cities to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana i stworzona przez studio Uncasual Games. Gracz ściera się z różnymi wyzwaniami, które mają miejsce w erze Neolitu. W grze ścierają się różnorodne gatunki jako części całości – od prostych elementów survivalowych aż po budowanie miast ala-sims oraz mechanikę RPG.

Pobierz grę
Kliknij Przycisk Powyżej Aby Pobrać Instalator

Na ogół pobierając nasz instalator Ancient Cities download pc otrzymasz pełną wersję gry wraz z dodatkami oraz dodatkowym contentem. Znakomita jakość naszych usług zaskoczy Cię! Spróbuj pobrać grę już dzisiaj! Poniżej znajduje się krótka recenzja tej znakomitej strategi.

Fabuła Ancient Cities

Gra rozpoczyna się w erze neolitu znanej również jako Era kamienia łupanego. W okresie tym ludzie tworzyli swoje pierwsze siedliska i opuszczali koczowniczy styl życia, aby osiąść się w jednym miejscu.

Ancient Cities pelna wersja
Ancient Cities Pełna Wersja

Zmiana ta pozwalała na lepszy dostęp do pożywienia, wody oraz można było się skupić na polowaniu, zasadzaniu dzikich roślin oraz kultywacji gleby i hodowaniu dzikich zwierząt.

Gracz wrzucany jest w centrum tej ery – jako lider klanu musi przygotować schronienie dla jego członków, odpowiednią ilość jedzenia oraz ochronę przed dziką przyrodą. Czy przetrwają oni czy nie – zależy już tylko od niego.

Mechanika Gry Oraz Jak To Działa

Ancient Cities download pc to instalator do gry typowej dla fanów gier czysto-strategicznych. Premiera miała miejsce w 2019 roku i dostępna jest na wiele platform językowych – tudzież na język Polski. Dzięki naszemu instalatorowi możesz poznać pełen produkt przed podjęciem decyzji o jego zakupie.

Ancient Cities Download PC

Najważniejszym wymaganiem podczas instalacji gry Ancient Cities jest stały dostęp do internetu oraz kompatybilność z systemem. Pomimo faktu, że gra to jedyny tytuł na koncie studia Uncasual Games – wszystko wskazuje na to, że projekt wypalił i ma się dobrze. Jako dowódca musimy zapewnić naszym mieszkańcom przetrwanie i dach nad głową – i to już spora innowacją.

Znajdowanie miejsca do osiedlenia się – poszukiwanie surowców, budowanie struktur obronnych jak palisady czy wieże strażnicze. Różne pory roku bardzo utrudniają nam to zadanie – warunki atmosferyczne się zmieniają, a świat wygląda zgoła inaczej.

W Ancient Cities istnieje także drzewo technologiczne – warto je dobrze zaplanować i rozwijać. I uważać na ataki innych plemion oraz pokrewnych..

Gra posiada zaledwie jeden tryb gry – dla jednego gracz. Rozwijanie talentów naszych domowników jest jednak na tyle wciągające, że pozwala ciszyć się grą do samego końca. Dzięki instalatorowi Ancient Cities będziesz mógł wczuć się w rolę silnego samca alfa ery neolitu!

Wymagania Dla Ancient Cities

Gra oparta jest na absolutnie autorskim silniku – bardzo szczegółowa oprawą graficzna pozwala ciszyć oko. Większość obiektów wygląda bardzo szczegółowo i nie można doszukać się tu żadnych uchybień.

Również miła dla ucha ścieżka dźwiękowa sprawia, że wczuwamy się w świat w mgnieniu oka. Doskonale zoptymalizowany silnik gry pozwala nam ciszyć się naprawdę dobrym stosunkiem jakość-cena! Poniżej wymagania gry:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More