Pobierz Pełną Wersję Anthem Download PC

0

Po blisko roku od wydania, Anthem to już niemalże pozycja kultowa. Gra przechodzi powolną ewolucję a gracze walą drzwiami i oknami, aby rozegrać kolejną misję w multiplayer. Wszystko to w dopracowanym do perfekcji świecie science fiction. Gra ma cechy RPG i zdecydowanie jest strzelanką. Instalator Anthem download PC pozwoli ci na bardzo szybką i skuteczną instalację gry na twoim dysku twardym.

Pobierz grę
Kliknij Powyżej Aby Pobrać Grę

Poniżej dosyć szczegółowo postaramy się opisać wszystkie elementy, które Anthem w sobie łączy. Gra nawiązuje do serii Dragon Age oraz trylogii Mass Effect. Jesteś za murami ogromnego fortu – a ludzkość jest w niebezpieczeństwie. Hordy bestii walą z każdej strony. Gdzie więc prowadzi nas akcja w Anthem pełna wersja?

Fabuła I Mechanika Anthem

Gra należy do kooperacyjnych strzelanek typu TPP ale posiada także pewne elementy MMO, RPG oraz science fiction. Producent gry znany jest z np. trylogii Mass Effect. Dlatego powinniśmy czuć się bezpiecznie kiedy wejdziemy w posiadanie Anthem pełna wersja. Gra oferuje kupę dobrej zabawy ze znajomymi i bez nich.

Anthem pełna wersja

W grze trafiamy na odległą planetę opuszczoną przez Bogów podczas jej
kreacji. Na planecie owej pojawiło się sporo bestii oraz “potęga hymnu” – narzędzie dzięki którego go stworzono.

Każdy chce je posiąść by móc władać kreacją. My jesteśmy jednym z kandydatów – wolnych strzelców i posiadamy na sobie pancerze klasy Javelin. Przyroda jest potworna, agresywna i buńczuczna. Dlatego to nam przyjdzie ją ujarzmić. Ale czeka na nas jeszcze jedna niemiła niespodzianka – rasa istot zwanych Szramy oraz wroga Dominium.

Twoim więc zadaniem będzie spełnianie zadań spod ręki obywateli miasta Fort Tarsis i destrukcja sił Dominium. Twoim zadaniem więc jest wypełnianie tych zleceń i popychanie fabuły do przodu.

Grę zaczynasz od wyboru Javelina, czyli swojej postaci – jest sporo opcji edycji, dlatego musisz dobrze się zastanowić. Anthem pełna wersja oferuje dowolną eksplorację świata, wypełnianie zadań oraz zdobywanie punktów doświadczenia. Wszystkie wydarzenia obserwujemy zza pleców bohatera, którego postać konsekwentnie rozwijamy.

Tryby Gry I Wymagania Techniczne

W Anthem spotkamy się z różnymi formami gry. Walka jest dosyć zręcznościowa. Główną rolę odgrywa tu umiejętność operowania zdolnościami specjalnymi Javelinów czy ataki obszarowe. Mamy do wyboru cztery modele Javelina – łowca, sztorm, kolos bądź śmigacz – wszystkie posiadają zróżnicowana zalety, jak i wady.

Recenzj Anthem

Wszystkie za to wyposażone są w silniki odrzutowe – pozwala nam to znacznie szybciej eksplorować planetę, walczyć i przemieszczać się. Silniki jednak mają ograniczenia – przegrzewają się i trzeba je schłodzić poprzez kontakt z wodą.

W grze mamy do wyboru kilka opcji eksploracji – samemu, z grupą znajomych bądź jeszcze inaczej. Fort Tarsis to miejsce absolutnie indywidualne dla twoich potrzeb. Sprawia to, że jesteśmy zobligowani do poznania historii wielu postaci niezależnych według naszego wyboru.

W multiplayer czworo graczy łączy się w jedną grupę i wyruszają do walki. Skład można wybrać tuż podczas rozpoczynania nowej misji. Dobór opiera się na zasadzie zaproszenia bądź matchmaking. Wątek fabularny to około 20 zadań.

Anthem download pc

Jeśli już go przejdziesz czeka Cię mnóstwo innych aktywności – przejmowanie fortyfikacji, codzienne wyzwania czy wiele innych. Walka z bossami jest dla mnie barwna i ciekawa.

Ciężko go czasami przechytrzyć. Ciągle idziemy do przodu, brniemy przez planetę pełną mrocznych sił. Ulepszamy naszego Javelina i gnamy do przodu.

Nasze bronie zdobywamy krok po kroku bądź je wytwarzamy. Grafika w Anthem pełna wersja jest bardzo atrakcyjna.

Oparta o silnik Frostbite znanego z Battlefield 1 gra oferuje piękne krajobrazy obszarów górskich pokrytych dżunglą, pociętych jaskiniami, kopalniami czy wrogimi bazami. Fajnie wygląda też możliwość modyfikacji naszego pancerza. To wszystko wymaga dosyć dobrego PC!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna: GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7850
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • System operacyjny: Windows 7 64 bitowy
 • Wolne miejsce na dysku: 55 GB
 • DirectX: wersja 11

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 3GB lub Radeon RX 480 4GB
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • System operacyjny: Windows 10 64 bitowy
 • Wolne miejsce na dysku: 55 GB
 • DirectX: wersja 11

Słowa kluczowe:

Anthem Download PC
Anthem Download
Anthem Pobierz PC
Anthem Torrent
Anthem Pełna Wersja

Tagi (ignoruj): Anthem download pc, Anthem full game, Anthem gdzie pobrać, Anthem pc, Anthem pełna wersja, Anthem pobierz na komputer, Anthem pobierz pc, Anthem recenzja, Anthem telecharger, Anthem torrent, Anthem za darmo, download Anthem pc, pobierz Anthem za darmo

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More