Pobierz Pełną Wersję Call of Duty: Modern Warfare Download PC

0

Dzisiaj zaprezentujemy kolejną bardzo popularną w Polsce strzelankę – Call of Duty: Modern Warfare 2019. Gra jest trudna do pobrania i obecnie jesteśmy JEDYNI, którzy oferują instalator pc do Call of Duty: Modern Warfare. Nasz generator jest w pełni bezpieczny i nie zawiera złośliwego oprogramowania. Instalator gwarantuje szybką i bezpieczną instalację gry.

Kliknij Obrazek Powyżej Aby Pobrać Grę

Poniżej po krotce postaramy się opisać produkt tak, aby zaspokoić waszą ciekawość. Call of Duty: Modern Warfare to już kolejna w ostatnich latach gra od Infinity Ward i spółki, która przyciąga nas do komputera. Gra zdecydowanie jest jedną z najważniejszych w tym roku. Powala na kolana czy zawodzi – przekonajmy się!

Recenzja Call of Duty: Modern Warfare

Najnowszy produkt studia Infinity Ward to bez wątpienia rewolucja i powrót króla. Z pewnością to jedna z najlepszych strzelanek tego roku oraz ostatnich lat. Nie zdradzając zbyt wiele możemy spokojnie powiedzieć że Amerykanie utrzymali wysoki poziom i przygotowali dla nas absolutnie grywalny produkt.

Godne zapamiętania postacie (Jak np. kapital John Price), świetna fabuła oraz klimat. Tego brakowało w wielu ostatnich odsłonach marki. Kampania dla jednego gracza to słowo klucz.

Call of Duty: Modern Warfare download pc

Gra znów opiera się na niej a ujawniony zwiastun z wieloma fragmentami historii pokazuje nowe oblicze gry. Co ciekawe – już wersja beta gry pobiła rekord pobrań stając na piedestale. Jest to zaskoczenie oraz szok. Nasz instalator Call of Duty: Modern Warfare pełna wersja pozwoli ci wcielić się we właśnie oddział Johna Prica. Nie będziemy zdradzali dalszej fabuły, ale rozkręca się ona dosyć szybko.

Rozgrywka daje frajdę – dużo zostało zapożyczone z pierwowzoru. Zarówno jeśli chodzi o emocje, jak i klimat. Co ciekawa – Tylor Kurosaki już na samy początku, jeszcze przed premierą obiecywał nowe wykorzystanie technologi w np. ujęciu walki w pomieszczeniu – dopracowano to. Fabuła jest zatem intensywna, skomplikowana a zarazem znajoma. Autentyczność i szczerość przyświecały producentom tym razem.

Mechanika

W Call of Duty: Modern Warfare pełna wersja mamy tradycyjnie dwa tryby – fabułę w trybie jednoosobowym oraz multiplayer. Fabuła jest dobrze rozwinięta. Zmiany na polach walki gdzie na znaczeniu przybrała partyzantka powoduje że trzeba było podejść do tematu inaczej. Producent postawił na nowy konflikt oraz dobrał odpowiednie postacie.

Call of Duty: Modern Warfare 2019 pełna wersja

W trybie multiplayer mamy zaś do czynienia z lepszym podejściem do gracza. Trybów jest więcej i są bardziej zbalansowane. Trudno więc powiedzieć który tryb w Call of Duty: Modern Warfare download PC jest lepszy.

Wymagania

Gra ma dosyć wysokie wymagania sprzętowe, chociaż na średnich bądź niskich wymaganiach nie powinno być problemu. Świetne efekty audiowizualne wymagają dosyć silnego sprzętu. Poniżej prezentujemy jak to wygląda:

Specyfikacja minimalna:

 • System operacyjny: Windows 7 (SP1) lub Windows 10 (1709 lub nowszy), tylko wersje 64-bitowe,
 • Procesor: Intel Core i5-2500K lub odpowiednik AMD,
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 670/GTX 1650 albo AMD Radeon HD 7950,
 • Pamięć RAM: 8 GB,
 • Dysk twardy: 45 GB wolnego miejsca,
 • Inne: wymagany system kompatybilny z DirectX 12.


Specyfikacja zalecana:

 • System operacyjny: Windows 10 (1709 lub nowszy), tylko wersje 64-bitowe,
 • Procesor: Intel Core i7-4770K lub odpowiednik AMD,
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970/GTX 1660 albo AMD Radeon R9 390/RX 580,
 • Pamięć RAM: 16 GB,
 • Dysk twardy: 45 GB wolnego miejsca,
 • Inne: wymagany system kompatybilny z DirectX 12.

Słowa Kluczowe:

Call of Duty: Modern Warfare download pc, Call of Duty: Modern Warfare pełna wersja, Call of Duty: Modern Warfare pc download, Call of Duty: Modern Warfare 2019 instalator, instalator Call of Duty: Modern Warfare

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More