Pobierz Pełną Wersję Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Download PC

0

Dzisiaj zaprezentujemy kolejny instalator z naszej serii do gry Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Gra owa to najnowsza część bardzo lubianej przez społeczność graczy strzelanek. Bazuje mocno na przeszłości gier takich jak np. Wildlans z 2017 roku i wciela jednak wiele nowych rzeczy. Gra miała swoją premierę Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint pełna wersja i niesamowicie wciąga już od początku.

Kliknij powyżej aby pobrać instalator

Unisoft znów zabiera nas do brutalnego świata od wielu już lat generowanego – żołnierz z oddziału Duchów musi zmierzyć się z grupą byłych komandosów dowodzonych przez Walkera – twardego, zuchwałego protagonistę. Wybierz więc płeć (sic!), rozwijaj swoje umiejętności i wygraj to! Najnowsze dzieło Ubisoft nawiązuje do poprzednich części serii. Co warto jednak podkreślić – historia jest zupełnie nowa i ma osobną fabułę!

Fabuła Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Wyspa Auroa jest okupowana przez wrogie oddziały. Pogoda panująca tam oznacza się bardzo dynamicznymi zmianami. Walczymy więc o życie – każdy kolejny moment to coraz mocniejsze bicie serca. Naszym zadaniem jest eliminacja komandosów pod dowódctwem Walkera – jest to postać kluczowa w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint download PC.

Nasz oddział duchów to absolutnie topowa organizacja – ale nasi wrogowie – Wilki – to nie mięczaki. Charakteryzują się bardzo wysoką brutalnością oraz skutecznością. To doświadczenie żołnierze o wysokim standardzie. Ich inteligencja jest naprawdę świetna dlatego walka nie należy do najłatwiejszych.

Mechanika Gry

Nasz oddział przebija się w różnych trybach gry – gramy głównie z perspektywy trzeciej osoby. Gracz wykorzystuje karabin snajperski bądź inną broń. Co ciekawe – połączenie kamery do widoku pierwszoosobowego jest opcją.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Instalator PC

Od wyrzutni rakiet, granatów aż po palinki gazowe – to wszystko czeka na nas w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint pełna wersja. Personalizuj swojego bohatera, jego płeć, sylwetkę czy twarz i decyduj jak rozwiązać konkretną misję. Graj również w starciach sieciowych.

Kwestie Techniczne:

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint charakteryzuje się niesamowitą wręcz oprawą audiowizualną – gra świateł, dynamika oraz wszystkie pozostałe aspekty graficzne i audio stoją na wysokim poziomie.

Dlatego do uruchomienia gry będziemy potrzebować dobrego komputera. Ale na minimalnych ustawieniach gra powinna pójść płynnie na bardzo wysokiej ilości klatek. Poniżej znajduje się zestawienie wymagań.

Wymagania Minimalne:

  • procesor – Intel Core i5-4460 3,2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3,1 GHz,
  • karta graficzna – GeForce GTX 960 4 GB / AMD Radeon R9 280X lub lepsza,
  • pamięć operacyjna (RAM) – 8 GB,
  • nośnik danych – 50 GB,
  • system operacyjny – Windows 7/8/10 64-bitowy.

Wymagania Rekomendowane:

  • procesor – Intel Core i7-6700K 4,0 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3,2 GHz,
  • karta graficzna – AMD Radeon RX 480 / GeForce GTX 1060 6 GB lub lepsza,
  • pamięć operacyjna (RAM) – 16 GB,
  • nośnik danych – 50 GB,
  • system operacyjny – Windows 7/8/10 64-bitowy.

Tagi (ignoruj): Nowości Download Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Pobierz PC, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint chomikuj, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Digital Deluxe, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Download, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Download PC, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Exsite, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Full Game, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint GRA PC, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Legend Edition, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Pobierz, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Pobierz PC, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Recenzja gry, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Spolszczenie, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Spolszczenie Download\, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Torrent

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More